Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz Tesisatı yaptırmak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey bizi aramak. Sizin için gerekli olan bütün işlemleri biz hallediyoruz. Ev veya iş yerinize doğalgaz tesisatı montajı ve Dergaz ile ilgili işlemleri halletmeniz için gereken herşeyi yapıyoruz.

Ücretsiz Keşif
Düzce'nin neresinde olursanız olun, size bir telefon kadar yakınız.

Doğalgaza neden geçmeliyim?
Doğalgazın son on yılda inanılmaz bir hızla , diğer yakıtlara alternatif olarak benimsenmesini sağlayan özellikleri;

Temiz bir yakıttır ; içinde kükürt veya kükürt bileşenleri yoktur. Dolayısıyla , atık gazların çevreyi kirletmesi , kül bırakması ve duman çıkartması söz konusu değildir.
Ekonomiktir; temiz yanma gazları vermesinden dolayı tam yanma sağladığından en ekonomik noktaya kadar , ısının alınması olanağı verir.
Yanma çok hassas olarak kontrol edilebilir; evsel kullanımda bir mum alevi gücünden , endüstri tesislerinde istenen işlem sıcaklığını 1 0C’ın katları mertebesinde ayarlanabilmesine kadar çok geniş bir kullanma olanağı verir.

Doğalgazla yaşayın, avantajlara alışın!

Yandığı zaman artık bırakmaz, zehirsiz, külsüz ve dumansızdır.
Çevreye zarar vermez, havayı kirletmez.

- Diğer yakıtlardan ucuzdur.
- Tüketimi sayaçlardan okunur ve kontrol edilebilir.

- Önce kullanılır, bedeli sonra ödenir.
- Depolama ve taşıma maliyeti yoktur.
- Depolama alanları başka kullanıma ayrılabilir.
- Zahmetsiz, konforlu bir yaşam sağlar.
- Temiz bir yakıttır, işletme ve bakım maliyetleri düşüktür.
- Doğalgaz havadan hafiftir,serbest halde iken yükselir ve birikmez.

Farkı görün, kıyaslayın, kazançlı çıkın!

Ekonomik: Doğalgaz kömür, fuel oil ve elektriğe kıyasla ekonomik ve verimli bir yakıttır.Yanma verimi yüksektir.Diğer yakıt giderlerinden daha fazla tasarruf sağlar.
Konforlu: Doğalgaz sizi kömür bitti, fuel oil azaldı dertlerinden kurtarır.Tutuşturma derdi yoktur, kül ve artık bırakmaz, koku yapmaz. Düğmeye basarsanız, doğalgaz konforunu yaşarsınız.
Çevreci: Doğalgaz, artığı olmadığı için çevreyi kirletmez, hava kirliliğine neden olmaz. Doğalgazla hem evlerimiz hem de kentimiz temiz kalır.