Şirket Profili

Düzce ve çevresinde su pompaları , hidroforlar satışı ve montajı, ev ve iş yerlerine su (sıhhi) tesisatı ve bina içi doğalgaz ve kalorifer tesisatının çekilmesi, radyatörlerin takılması, mutfak ve banyo tadilatlarının yapılması, yangın tesisatı, hava tesisatı  ve sondaj işlerinde yılların verdiği tecrübemizle hizmet vermekteyiz.

Kurulduğu günden bugüne edindiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle yenilikçi projelere imza atan Ak Teknik’ın başarısının altında verimli iş gücü, ileri teknoloji, yeniliğe ve gelişime her zaman açık olmak yatmaktadır.

Hayata geçen her projenin başarısı dikkate alındığı zaman “Doğru Yerde, Doğru Zamanda, Doğru Proje” kavramının Ak Teknik’ın profesyonel iş anlayışıyla birleştiği gerçeği genel kabul gören bir anlayışa dönüşmüştür.

Ak Teknik Tesisat olarak Düzce'de yılların vermiş olduğu tecrübeler doğrultusunda, müşteri memnuniyetinin önemini bilmektedir. 'Müşteri memnuniyeti herşeyden önce gelir' prensibiyle yola çıkan firmamız, kaliteli hizmetin, kaliteli malzeme ve kaliteli eleman ile olacağının bilincindedir. Geçmişten bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonrada çalışmalarına bu bilinçle devam etmektedir.

Evinizde ve işyerinizde yaşayacağınız hertürlü su tesisatı arızası ve kaçağı olduğunda  su tesisatçısına ihtiyaç duyduğunuzda bir telefonla bize ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimizde kaliteyi ve uygun maliyeti müşterilerimize sunmaktayız.